CHF190104CBF101L
- Mfr.Part #
- CHF190104CBF101L
- Manufacturer
- Bourns, Inc.
- Package/Case
- Datasheet
CHF190104CBF101L
- Description
- RES CHAS MNT 100 OHM 5% 800W
- Stock
- 710
- Quality
- Manufacturer :
- Bourns, Inc.
- Product Category :
- RF Misc ICs and Modules
- Frequency :
- 0Hz ~ 1GHz